Duyuru

Kapat
Henüz duyuru yok.

Bilişim Şirket Kurmak İçin Gereksinimleri Nasıl Temin Edebilirim?

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Bilişim Şirket Kurmak İçin Gereksinimleri Nasıl Temin Edebilirim?

Bilişim şirketi kurmak için gerekli olan her şeyi nerden bulabilirim vps vds dedicated sunucuları nerden satın alabilirim?
    internetde bu konu ile alakalı bulabildiklerim
    http://www.uzmantv.com/sahis-sirketi-nasil-kurulur
    http://bildikce.com/bilisim-sahis-si...steyenler.html

tek sorun makinaları nerden satın alıcam onu söylememişler bilen vardır diye yazıyorum inş yardımcı olursunuz.
    Ve başka firma ile bayilik anlaşması olmaz. Çünkü eğer şirket tutarsa makinaları kapatıyorlar o yüzden herşeyin bana ait olması gerekiyor.

Not: Şirketin kuruluş amacı bir şey bilmediğimden başka işim olmadığından deil Tilkibey'in yorumu berbat ama yorum yapma hakkı sınırsız tabi benimde eleştirim sınırsız. Bu sene öss ye girdim ve Bilgisayar Mühendisliği bölümü tutabilir zaten sadece bu bölümü yazdım. Bu işlere başlamak istiyorum bilen varsa yardımcı olabilir yada işe alınabilir diye bu konuyu açmak istedim. Bunun dışında yorumlar yapmayın.

Ayrıca türkçe karakterleri büyük yazması benim sorunum değil forumu düzgün yapsaydın.

iletişim= constant1ne@hotmail.com.tr

yazdıklarım için kızanlar küsenler alınanlar varsa özür diliyorum

Bir de firma hosting üzerine değil vds kiralama üzerine kurulucak. www.poyrazbilisim.com www.ozbalbilisim.net gibi Knight Online Metin2 Silkroad World Of Warcraft gibi oyunlarda pvp server için yani. Ve bu konularda bilgili çalışmak isteyen varsa msn den ulaşsın.
    Konu Constant1ne tarafından (http://www.vbulletin-turko.com/member/9437-constant1ne Saat 06.08.2012, 14:11 ) değiştirilmiştir.

Cevap: BİlİŞİm Şİrketİ kurmak İÇİn gereklİ olan her Şeyİ nerden bulabİlİrİm vps vds dedİcated sunuculari nerden satin alabİlİrİm?

İlk önce düzgün bir Türkçe kullan.

Yapacağın şeyler basit bir bilgisayar al onu vds makinasına çevir.
    Sonra Ys belgeni falan al.

Yorum yap

Cevap: BİlİŞİm Şİrketİ kurmak İÇİn gereklİ olan her Şeyİ nerden bulabİlİrİm vps vds dedİcated sunuculari nerden satin alabİlİrİm?

bu konularda bilginiz varsa bu işlere girin derim

Yorum yap

Re: Bilişim Şirket Kurmak İçin Gereksinimleri Nasıl Temin Edebilirim?

bu şekilde bir başlıkla, böyle bir yazım tarzıyla bu konuyu açtığınızı görmek üzdü beni
        bu konuyu açtığınıza göre hosting şirketi kurduğunuz takdirde destek verebilecek düzeyde değilsiniz
        işte beni üzen kısımlardan birisi bu, işi bilmeden hosting şirketlerinin kurulması

hostçu olmak istiyorsanız radore gibi natro gibi yerlerden bayilik alabilirsiniz ama bilginiz yoksa bulaşmayın bu işe
        sizin maddi kayba uğramanız değil, hosting şirketi arayıp da hostçu bulanları görmek dokunduğundan dolayı bulaşmayın diyorum

nihai karar size aittir tabii ki
        PM yoluyla sorulan soruları görmezden gelmekteyim. Destek için sitemizi kullanınız.

Yorum yap

Cevap: Bilişim Şirket Kurmak İçin Gereksinimleri Nasıl Temin Edebilirim?

b3nC3 53N hic 9irM3 bu i5L3r3...
          Domates yiyin.

Yorum yap

Domates Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            b3nC3 53N hic 9irM3 bu i5L3r3...
            @Domates canı gönülden tebrik ederim
            @Constant1ne arkadaş @Domates arkadaşım gayet düzgün ve açıklayıcı olarak belirtmiş

Yorum yap

Kasıtlı yapıldığını düşünmüyorum bu kadar ön yargılı olmayın tek karakterinde problem var. Neyse ki bu benim temmennim

Sami'ninde söylediği gibi Radore, Netinternet gibi şirketler ile çalışınız.

Yorum yap

@Domates Yerinden Vurmuş

Yorum yap

Emrah KAYA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Kasıtlı yapıldığını düşünmüyorum bu kadar ön yargılı olmayın tek karakterinde problem var. Neyse ki bu benim temmennim

helal olsun o kadar adam anlamamış sen anlamışşın türkçe karakterleri büyük yazmış bu benim sorunum değil ben küçük yazdım.
                  Ben internetden araştırdım şahıs şirketi olarak kurucam ama vds makinelerini satın almak için kiralama değil direk makinanın benim olmasını nerden alıcam onu bulamadım.

Yorum yap

Wouls Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    İlk önce düzgün bir Türkçe kullan.

Yapacağın şeyler basit bir bilgisayar al onu vds makinasına çevir.
                    Sonra Ys belgeni falan al.
                    Asus rog tytan cg8890 çıktığında alıcamda vds makinasına çevirdiğinde internet yeterli gelmez. özel internet alınabiliyor mu? ve özel ip adresi vermek var mı? biraz daha açıklayıcı olursan

Yorum yap

by_carizma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      bu konularda bilginiz varsa bu işlere girin derim
                      sadece pvp server kurmayı biliyorum oyunlarda zaten bu şirketde sadece bunu yapcek. tek sorun makinalar nerden satın alınır bir bilgisayarcıya sordum o da bilmiyor ama büyük firmalar satıyor istanbul da felan dedi. Sen sakaryadasın ordada vardır belki birilerine sorabilir misin?

Yorum yap

sadece pvp server kurmayı biliyorum oyunlarda zaten bu şirketde sadece bunu yapcek. tek sorun makinalar nerden satın alınır bir bilgisayarcıya sordum o da bilmiyor ama büyük firmalar satıyor İstanbul da felan dedi. Sen İstanbul'dasın ordada vardır belki birilerine sorabilir misin?

Yorum yap

sadece pvp server kurmayı biliyorum oyunlarda zaten bu şirketde sadece bunu yapcek. tek sorun makinalar nerden satın alınır bir bilgisayarcıya sordum o da bilmiyor ama büyük firmalar satıyor İstanbul da felan dedi. Sen İstanbul'dasın birilerine sorabilir misin?

Yorum yap

Cevap: Re: Bilişim Şirket Kurmak İçin Gereksinimleri Nasıl Temin Edebilirim?

Tilkißey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            bu şekilde bir başlıkla, böyle bir yazım tarzıyla bu konuyu açtığınızı görmek üzdü beni
                            bu konuyu açtığınıza göre hosting şirketi kurduğunuz takdirde destek verebilecek düzeyde değilsiniz
                            işte beni üzen kısımlardan birisi bu, işi bilmeden hosting şirketlerinin kurulması

hostçu olmak istiyorsanız radore gibi natro gibi yerlerden bayilik alabilirsiniz ama bilginiz yoksa bulaşmayın bu işe
                            sizin maddi kayba uğramanız değil, hosting şirketi arayıp da hostçu bulanları görmek dokunduğundan dolayı bulaşmayın diyorum

nihai karar size aittir tabii ki
                            o şirketler benim istediğim işi yapmıyor. konuda verdiklerim gibi olucak ama bayilik alınca sorunlar olur. direk makinayı nerden satın alabilirim?

Yorum yap

sunucu bilgisayarları diye googlede aratırsan o bilgisayarlara ulaşabilirsin. (xeon işlemcili ) Yalnız bunlar biraz tuzludur.. ip adresi hat kapasitesine göre değişiyor 200 USD ile 2.200 USD arasında maliyetleri var. Yada kiralık sunucu alacaksın.

Yorum yap

Unconfigured Ad Widget

Kapat
                              Hazırlanıyor...
                              X