Duyuru

Kapat
Henüz duyuru yok.

Kullanici üye nickleri ve özel karekterler

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kullanici üye nickleri ve özel karekterler

Merhaba arkadaslar

arama yapmadan konuyu actigimi tüm samimiyetimle itiraf ediyorum biz adminler bunu yaparsak üyelerin yapmasi gayet dogal diyelim

Sitemde türkce karekter ve ü ö nickle ve nickler arasinda bosluk birakilmadan üyelerin kayit olmasini istiyorum..olaki ilerde vbulletinden ayrilip bir baska sisteme gectigimde bu tür nickler daima sorun oluyor...heleki vbulletin smf te basima gelmisti ve simdiden önlemini almak istiyorum.

aslinda kafami kurcaliyan cok sey ama her kurcaliyan konu icinde konu acmayida kendimce uygun bulmuyorum...affiniza siginarak diger sorularimida bu konu altinda yazmak istiyorum...
    simdiden verecek cevaplariniz icin tesekkür ederim.
    sevgilerimle
    Erdal ibili

Admin Paneli => Seçenekler => Üye Yönetimi: Yeni Üyelik

Burada Kullanıcıadı Örnek Açıklaması var.

Buraya bu kodu ekle, olması lazım

Eklencek kod:
    ^[A-Z0-9 ]+$
    Arkadaşlar lütfen özel mesaj ile özel destek istemeyin. Konularda vakit buldukça yardımcı oluyoruz.

Yorum yap

yilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Admin Paneli => Seçenekler => Üye Yönetimi: Yeni Üyelik

Burada Kullanıcıadı Örnek Açıklaması var.

Buraya bu kodu ekle, olması lazım

Eklencek kod:
      ^[A-Z0-9 ]+$
      harikasiniz yilmaz bey
      üye olurken ö ü iceren nick kullandigimda bu nick kullaniliyor diye uyari veriyor islemi bitirme sansi vermiyor tesekkürler.

yine kafami kurcaliyan post bit icinde adminler veya mod lar icin SIL buttonu yok ? muhtemelen manuel eklenilecek bu bilgilere ihtiyacim var.
      ikinci bir ricam olacak vbulletin turko ana sayfasindaki sag block ve kimler online harika duruyor baktikca icim gidiyor aynisini nasil kurarim diye düsünüyorum
      bu konuda istediginiz sekilde uzlasa biliriz

Yorum yap

Sil buttonu düzenle buttonuna tıklayınca görünür.
        Online kısmı eklenti olarak forumda vb3 ve vb4 için olması lazım.
        Arkadaşlar lütfen özel mesaj ile özel destek istemeyin. Konularda vakit buldukça yardımcı oluyoruz.

Yorum yap

yilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Sil buttonu düzenle buttonuna tıklayınca görünür.
          Online kısmı eklenti olarak forumda vb3 ve vb4 için olması lazım.
          benim kast ettigim diyelim bir konu icinde tek bir yorumu silmek istemem. sizin dediginiz sekilde olmuyor

suanki haliyle kisi seciliyor forumun altindaki seceneklerden yorumu sil var.
          oysaki mod ve adminlere görünür button olmus olsaydi tiklayinca yorumu sil evet hayir secenegiyle daha pratik olurdu.

online eklentisini inceliyecem
          samimi ve aninda sunmus oldugunuz desteginiz icin size tesekkür ederim.
          sevgilerle

Yorum yap

Çok yaşa Yılmaz abi, üye nicklerini tek tek düzeltmekten kurtardın beni
            İSTER BİR KUM TANESİ YA DA KAYA PARÇASI OLSUN, SUDA AYNI ŞEKİLDE BATARLAR
            http://buca.net

Yorum yap

Unconfigured Ad Widget

Kapat
            Hazırlanıyor...
            X